Sincan Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 270 90 91 - 0543 494 07 83

Sincan Halı Yıkama Kış Hizmeti

Sincan Halı Yıkama Kış Hizmeti

   Ankara ya ve dolayısı ile Sincana kış geldi. Artık havalar iyidan iyiye soğumaya başladı. Hal böyle olunca evlerde ki halıların kirlenmesi de hızlandı. Şimdilerde ev hanımları kışın halı yıkayan halıcı arar oldular. 
   Sincan halı yıkama olarak kışın hjalı yıkama yapıyoruz. Artık kışın halı yıkayan halı yıkamacı varmı diye aramanıza gerek kalmadı.Çünkü Sincan halı yıkama firmamız ekip ve ekipmanlarını yenileyerek, yıl boyunca 4 mevsimde halı yıkama hizmeti sunabilmektedir.
   Sincan halı yıkama firmamızda kışın yıkanan halıların kurutması mutlaka yapılır. Firmamızda halı kurutması için gerekli bütün teçhizatımız mevcuttur. Yakın zamanda antibakteriyel halı yıkama hizmetini başlatan Sincan halı yıkama firmamız, artık kışında halı yıkama ve halı kurutma hizmetlerine hız ve kalite kazandırdı.
   Bazı ailelerin kışın halı yıkanmaz, yıkanırsa yaş gelir ve sorun olur diye düşünmelerinin artık bir anlamı kalmadı. Sincan halı yıkama bütün bu endişeleri gidererek kış ayında bile halılarınızı evinizden alıyor, yıkıyor ve kurutarak adresinize teslim ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SİNCAN HALI YIKAMA , HALI YIKAMA SİNCAN , Sincan halı yıkama , halı yıkama sincan , sincan halıyıkama , sincan hali yikama , sincan halıyıkamacı , sincan halıcı

Yukarı Çık
Yukarı Çık