Sincan Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 270 90 91 - 0543 494 07 83

SİNCAN HALI KOLTUK YIKAMA HALI YIKAMA AŞAMALARI

Sincan Halı Yıkama Aşamaları

Sincan Halı Yıkama Aşamaları

SİNCAN HALI YIKAMA AŞAMALARI
    Sincan halı yıkama şirketine verdiğiniz halınızın halı yıkama işleminde hangi aşamalardan geçtiğini buradan takip edebilirsiniz.
- Halınız önce halı çırpma dediğimiz halının tozunu alma işleminden geçer.Yani halı çırpma makinemize bırakılan halı içersinde ki kıl, toz ve tüy gibi maddeler halıdan atılmış olur. Halı yıkama işleminde bu mutlaka gereklidir.
- Halının tozu alındıktan sonra hemen otomatik halı yıkama makinemize verilir bol su ve halının özelliğine göre gerekli halı şampuanı kullanılarak yıkama yapılır. Halı yıkama işlemi mutlaka usta denetiminde olur.
- Yıkama sonrası bol su ile durulanan halı hemen boru tipi halı sıkma makinemizde iyice sıkılır.Bu işlem sonucunda halıda sadece %5 oranında ıslaklık kalır ve halı hemen havalandırmaya alınır.
Sincan halı yıkama şirketinin faaliyet alanı yaklaşık 450metrekare kapalı alan olduğu için kurutma işlemi kapalı alnda ve üflemeli fan mototru ile yapılmaktadır.
- Kuruyan halı kalite kontrolden geçer ve halı overloğu veya halı tamiri isteyen müşterilerimizin halıları gerekli overlok veya yapıştırmadan geçer
.
- kalite kontrolden geçemeyen halılar hemen 2, halı yıkama işlemi için makineye verilir.Kalite kontrolden geçen halılar vakum (halıdaki havı alma) ve parfümlemeden geçirilir.
- Halılarınıza en son işlem olan poşetleme yapılarak servise hazır hale getirilir.
   Artık halılarınız Sincan halı yıkama firmamızın temizliği ile evlerinize ücretsiz servis aracımızla teslim edilecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SİNCAN HALI YIKAMA , HALI YIKAMA SİNCAN , Sincan halı yıkama , halı yıkama sincan , sincan halıyıkama , sincan hali yikama , sincan halıyıkamacı , sincan halıcı

Yukarı Çık
Yukarı Çık