Sincan Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 270 90 91 - 0543 494 07 83

SİNCAN HALI YIKAMA | Sincan Yünlü Yıkama

Sincan Yünlü Yıkama

Sincan Yünlü Yıkama

  Sincan halı koltuk yıkama olarak, halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, kanepe ve yatak yıkama hizmetlerimizin yanı sıra şimdi de yün yıkama hizmeti sunuyoruz. Evet yün yıkama hizmetimiz başlamıştır. Bilindiği gibi sedir altlarında ve döşek yataklarda genellikle Türk geleneği olarak genellikle koyun veya keçi yünü kullanılır.Bazı ev hanımlarından aldığımız yün yıkama konusunda ki maduriyetleri göz önüne alarak, Sincan halı yıkama olarak yün yıkama hizmetine başladık.
   Yaz aylarında, veya hava şartlarının şıcak olduğu dönemlerde yün yıkama hizmeti sunuyoruz. Çünkü yünler halılar gibi kapalı ortamda kuruyamaz ve yün içinde ki bazı bakterileri sadece güneş ışığı ile ölmesi nedeni ile güneşli hava tercihimmizdir. Evet Sincan halı yıkama olarak hava şartlarına göre yünlerinizi evinizden alıyoruz, ağartma tekniği ile dezenfekte ederek yıkama yapıyor ve 1 kere çırpma yaparak adresinize teslim ediyoruz.
    Sincan halı yıkama olarak yün yıkama hizmetimizinde temizliği garantilidir. Sincan halı yıkama şimdi yünlerinizede hayat veriyor.

Yukarı Çık
Yukarı Çık